Kurumsal

Değerli müşterilerimiz;

Kalp elemanları, Teknik Hırdavat ve Makina Aksesuarları sektöründe sizden aldığımız destek ve güç ile bundan böyle SAMETSAN olarak siz değerli sanayicilerimizin hizmetindeyiz.

Misyonumuz; yılların verdiği birikimimizle, değişen ve gelişen sektörel talepleriniz doğrultusunda, daima kendimizi yenileyerek en kaliteli ürünleri, cazip fiyatlarla, 
en hızlı şekilde ve en iyi hizmet kalitesi ile sizlere sunmaktır.

SAMETSAN, dünyanın en seçkin kalıp elemanları, teknik hırdavat ve makine aksesuarları üreticilerinin distribütörlüğünü alarak, dünya çapındaki markalardan oluşan standart ve özel on binlerce ürünü, sizlerin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini göz önünde bulundurarak, uzman kadrosuyla, toptan ve perakende olarak, siz değerli sanayicilerimizin hizmetine sunmaya devam edecektir.

Sürekli değişen ve gelişen sektörümüzde, yenilenen ve genişleyen ürün portföyümüzle, sizlerin çözüm ortağı olabilmek için ürünlerin kullanım yerlerine ve amaçlarına göre dizayn ettiğimiz kataloğumuzu işbirliğimizi pekiştirmek adına 8 bölüm halinde tasarladık ve kalıpçımızın el kitabı haline getirerek istifadenize sunduk.

SAMETSAN “Müşteri memnuniyetini” esas alan anlayışı ile siz değerli sanayicilerimizin teveccüh ve güvenleri sayesinde bugünlere ulaşmıştır. Müessesemize göstermiş olduğunuz teveccüh ve güvene teşekkür eder, devamını dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla

© Copyright SAMTESAN Kalıp Elemanları A.Ş. 2017. Tüm hakları saklıdır.

Webkokteyli'nde ile tasarlanmıştır.